LJUTOMER, 10.10.2021

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 1127
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

LJUTOMER, 10.10.2021

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 10 Okt Ne, 2021 18:02

NEURADNI REZULTATI:

1. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca Nagrada
1 5 MAHARAJAH KK Ljutomer Sagaj Janko Babič Miroslav Babič Miroslav 02:59,56 01:25,5 2,10 405 €
2 4 LORD OF THE NIGHT KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene MESO-COOP Hanžekovič d.o.o. 03:01,12 01:26,2 2,10 207 €
3 6 ADONELA KK Ljutomer Antolin Darja Antolin Darja Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 03:02,96 01:27,1 2,10 135 €
4 1 PRIBILA KK Ljutomer Kristl Primož Kristl Branko Kristl Branko 03:04,52 01:27,9 2,10 90 €
5 3 NONE OF THEM KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Činkole Aleš 03:04,64 01:27,9 2,10 63 €
G 2 DENIT KK Šentjernej Bratkovič Uroš Bratkovič Uroš Judež Jože in Bratkovič Uroš 2,10


2. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca Nagrada
1 10 LADY PRINCESS KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene MESO-COOP Hanžekovič d.o.o. 02:56,20 01:23,9 2,10 405 €
2 3 IRON ROAD KK Komenda Krelj Darja Krelj Darja Krelj Julija 02:56,48 01:24,0 2,10 207 €
3 12 ZARJA JAM (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Gorenc Marko Hlev Peški 02:58,08 01:24,8 2,10 135 €
4 6 MILLER TIME (SE) KK Posavje Krško Mars Martin Mars Martin Mars Martin 02:58,68 01:25,1 2,10 90 €
5 9 BRANDY KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:59,04 01:25,3 2,10 63 €
6 11 MARIPOSA PEŠKA KK Stožice Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez Hlev Peški 02:59,76 01:25,6 2,10
7 2 NANCY DI GENIO KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Plečko Boštjan Plečko Metka 03:00,76 01:26,1 2,10
8 8 SONY COCTAIL KK Ljutomer Podveršnik Kristijan Orthaber Franc Orthaber Franc 03:01,00 01:26,2 2,10
I 1 UNDER PRESURE KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Vukosavljevič Boris Forna d.o.o. 2,10
G 4 DJANGO KK Ljutomer Šadl Vito Šadl Vito Šadl Vito 2,10
G 5 ONYX (AT) KK Komenda Gregorc Mirko Gregorc Janez Gregorc Janez 2,10
G 7 BOAZ NAS (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Keramičarstvo Andrej Simončič s.p. 2,10


3. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca Nagrada
1 2 MON AMI PEŠKI KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 03:04,36 01:25,4 2,16 405 €
2 1 MAYA VIVA KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 03:04,92 01:25,6 2,16 207 €
3 6 MALVAZIJA B TOMAŽIČ KK Stožice Ljubljana Zaletel Borut Zaletel Janez Tomažič Branko 03:05,76 01:26,0 2,16 135 €
4 7 RIO FLORA KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Zaletel Janez JW International d.o.o. 03:06,24 01:25,4 2,18 90 €
5 4 EVITA MP KK Stožice Ljubljana Jerovšek Roman Prašnikar Milan Društvo Hlev MP 03:07,08 01:26,6 2,16 63 €
6 3 RAMZES KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko Lah Anton 03:08,88 01:27,4 2,16
O 5 ANTO KK Ljutomer Jureš Franc Jureš Franc Jureš Franc


4. DIKRA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca Nagrada
1 4 BURA KK Stožice Ljubljana Slavič Mitja Vukosavljevič Boris Forna d.o.o. 02:15,20 01:24,5 1,60 1.620 €
2 1 PEGI KK Ljutomer Slavič Marko Slavič Marko Plohl Matej 02:15,32 01:24,6 1,60 828 €
3 5 ANA KK Ljutomer Kukolj Sašo Kukolj Bojan Novak Milan 02:18,88 01:26,8 1,60 540 €
4 3 JERCA KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 02:19,52 01:27,2 1,60 360 €
5 6 LIL UZI KK Ljutomer Jerovšek Roman Žnidarič Vlado Žnidarič Vlado 02:19,60 01:27,3 1,60 252 €
O 2 MALVAZI B. TOMAŽIČ KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Borut 1,60


5. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca Nagrada
1 2 FOKA KK Ljutomer Mesarič Marko Sagaj Janko Mesarič Marko 03:05,20 01:25,7 2,16 405 €
2 7 FAUNA V KK Ljutomer Antolin Darja Seršen Branko Filipič Alojz 03:06,00 01:24,5 2,20 207 €
3 6 DANTE MS KK Ljutomer Brunec Rok Brunec Rok Brunec Jožef 03:06,88 01:24,9 2,20 135 €
4 4 FLOTO KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko Kosi Alojz 03:09,80 01:26,3 2,20 90 €
5 3 DIZA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 03:10,80 01:27,5 2,18 63 €
6 1 ARDNAS KK Ljutomer Jureš Franc Jureš Franc Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 03:10,88 01:28,4 2,16
G 5 DONINA KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 2,20


6. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca Nagrada
1 6 FJORI KK Ljutomer Puhar Davorin Seršen Milan Seršen Saša 02:56,28 01:20,9 2,18 729 €
2 7 KRACK DU CLOCHER (BE) KD Sl. Gorice Lenart Šadl Vito Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:57,28 01:20,6 2,20 373 €
3 2 PELL KK Ljutomer Slana Marko Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 03:05,56 01:25,9 2,16 243 €
4 4 LOUISE LUNA KK Ljutomer Slavič Primož Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 03:06,92 01:25,7 2,18 162 €
G 1 PATTY KK Ljutomer Slana Branko Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 2,16
G 3 LOTMERK OZT KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hossmann Alfred 2,16
G 5 ANABELLA KK Ljutomer Slavič Mitja Slavič Marko Danijel Plohl s.p. 2,18


7. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca Nagrada
1 7 VITTORINA JET (IT) KD Krim Zorko Dušan Zorko Dušan T-Pirc d.o.o. 02:51,08 01:21,5 2,10 405 €
2 6 TAMERICE (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:53,56 01:22,6 2,10 171 €
2 8 TAKE ME HOME (IT) KD Sl. Gorice Lenart Scamardella Paolo Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:53,56 01:22,6 2,10 171 €
4 2 DIDIER BLEU KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor Dolinšek Jošt & Viktor 02:53,64 01:22,7 2,10 90 €
5 3 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Gorenc Marko Judež Jože Judež Jože 02:57,16 01:24,4 2,10 63 €
6 5 AQUILA JET (IT) KK Ljutomer Podveršnik Kristijan Podveršnik Kristijan Podveršnik Kristijan 02:58,32 01:24,9 2,10
7 4 VALEZ (IT) KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:59,76 01:25,6 2,10
8 1 TIFFANY STARS KK Komenda Šadl Vito Zadel Peter ml. Zadel Peter in Hagström Kim 03:00,40 01:25,9 2,10

Odgovori