Stožice 27.9.2020

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 1025
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Stožice 27.9.2020

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Sep Ne, 2020 20:36

1. dirka

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 6 JERRY JOY KK Komenda Jerovšek Roman Šušteršič Miha Arnol Andrej & Šušteršič Miha 02:08,32 01:19,8
2 11 MARIPOSA PEŠKA KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Dolinšek Janez Hlev Peški 02:08,44 01:19,8
3 8 LADY PRINCESS KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene MESO-COOP Hanžekovič d.o.o. 02:08,72 01:20,0
4 5 IRON ROAD KK Komenda Krelj Darja Krelj Darja Krelj Darja 02:09,36 01:20,4
5 9 ALIANCA NJ KD Krim Novak Jože Novak Jože Novak Jože 02:12,28 01:22,2
6 7 NANCY DI GENIO KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan Plečko Metka 02:12,36 01:22,3
7 2 CASANOVA KK Ljutomer Seršen Branko Majcen Sok Špela Majcen Sok Špela 02:13,80 01:23,2
8 4 JOLE KK Šentjernej Zagorc Ignac Zagorc Ignac Zagorc Ignac 02:16,21 01:24,7
DIST 1 EVITA MP KK Stožice Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan Društvo Hlev MP 02:20,60 01:27,4
G 10 DEKOTA ZLATOLASKA KK Stožice Ljubljana Hočevar Dejan Hočevar Dejan Hočevar Dejan s.p.
GC 3 PALATTIN KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Slavič Marko Forna d.o.o.

2. dirka

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 4 HELLS WOOD KK Komenda Jagodic Tine Rakovec Matic Rakovec Matic 02:07,3 01:19,1
2 7 BRILJANTINA PEŠKA KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Gorenc Marko Hlev Peški 02:08,0 01:19,6
3 9 EMMA DREAM KK Stožice Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert Hrovat Petra in Hrovat Nelli 02:08,5 01:19,9
4 5 ARDNAS KK Ljutomer Jureš Franc Jureš Franc Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:08,6 01:19,9
5 8 LAOS KD Sl. Gorice Lenart Seršen Branko Lovrenčič Nina Kurbus Lovrenčič Luka 02:08,9 01:20,1
6 10 DIMITRIJ VITA KK Posavje Krško Humek Ivan Humek Ivan Humek Lovro 02:09,3 01:20,3
7 2 SONY COCTAIL KK Ljutomer Podveršnik Kristjan Orthaber Franc Orthaber Franc 02:09,5 01:20,5
8 1 PALLY KK Ljutomer Novak Anja Novak Anja Novak Anja 02:10,8 01:21,3
9 11 SKY KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo Rumpret Andraž 02:14,9 01:23,8
G 3 FAUST BB KK Stožice Ljubljana Sagaj Janko Bevc Branko Bevc Brane
G 6 TEQUILLA STARS KK Komenda Jerovšek Roman Žan Milan Pipan Janez ml.

3. dirka

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 8 RIGILL KK Stožice Ljubljana Medle Anja Medle Anja Medle Anja 02:04,1 01:17,1
1 5 FARANDOLE DU MENIL (FR) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Gašper 02:04,1 01:17,1
3 2 ZARJA JAM (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Gorenc Marko Hlev Peški 02:04,3 01:17,2
4 3 BERSHKA MMS (IT) KK Ljutomer Slavič Marko Slavič Mitja Mitja Slavič s.p. 02:04,4 01:17,3
5 7 SATCHMO MS KK Ljutomer Šadl Vito Sukič Dejan Sukič Dejan 02:05,1 01:17,8
6 1 BOAZ NAS (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:05,6 01:18,0
7 6 PATTY KK Ljutomer Kristl Primož Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 02:06,6 01:18,7
G 9 JUBILEE STREET KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Jerebic Simon Jerebic Simon
G 4 VENERUSO RG (IT) KK Šentjernej Mars Martin Simončič Andrej Dragovan Nejc

4. dirka VN LJUBLJANE ZA POKAL LJUTOMERSKEGA KASAČA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 5 FJORI KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 02:44,6 01:18,4
2 2 DON SAXO KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:45,0 01:18,6
3 6 LUXUS KK Stožice Ljubljana Luzar Alen Luzar Alen Dular Urška 02:45,1 01:18,6
4 7 LOUISE LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 02:45,8 01:19,0
5 8 ARTIS KK Ljutomer Antolin Darja Antolin Darja Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:46,6 01:19,3
6 3 LE MANS KK Ljutomer Heric Daniel Heric Boštjan KTD Prelogi 02:50,6 01:21,2
S 1 LUCIFER B KK Ljutomer Slavič Marko Kukolj Bojan Barta Matic
O 4 LOTMERK OZT KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Hanžekovič Rene Hossmann Alfred

5. dirka DRŽAVNO PRVENSTVO ZA TRILETNE KASAČE

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 2 DEAR ABBY KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 02:44,0 01:18,1
2 7 PRIME MS KK Ljutomer Slavič Marko Slavič Mitja Mitja Slavič s.p. 02:44,6 01:18,4
3 6 FIGER AS KK Ljutomer Slavič Simon Slavič Simon Slavič Simon 02:49,2 01:20,6
4 11 NAPOLEON DREAM KK Komenda Hrovat Janez Žan Milan Žan Milan 02:50,2 01:21,1
5 3 RENO KK Ljutomer Cimerman Franc Cimerman Franc Cimerman Franc 02:51,0 01:21,4
6 10 JUNONA KK Ljutomer Kristl Primož Kristl Branko Kristl Branko 02:53,4 01:22,6
D 4 JOKY KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan
G 8 MARION MARK KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P.
GC 1 LEONARDO DREAM KK Komenda Žan Milan Žan Milan Žan Milan
O 5 RIO FLORA KK Stožice Ljubljana Zaletel Borut Zaletel Janez JW International d.o.o.
S 9 ANASKALIA KK Komenda Štremfelj Janez Štremfelj Janez Štremfelj Janez

6. dirka "LJUBLJANSKA MILJA"

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 5 TAKE ME HOME (IT) KD Sl. Gorice Lenart Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:01,5 01:15,5
2 1 JONNA GO KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman KD Team Jerovšek 02:01,9 01:15,7
3 8 VITTORINA JET (IT) KD Krim Zorko Dušan Zorko Dušan T-Pirc d.o.o. 02:02,0 01:15,8
4 2 PETERKA I KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Vukosavljevič Boris Forna d.o.o. 02:02,5 01:16,1
5 7 SONCKA (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 02:03,5 01:16,7
6 10 TAMERICE (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:03,5 01:16,8
8 4 MICHELLE KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 02:04,9 01:17,6
9 6 SAMURAI BE (IT) KK Posavje Krško Žan Milan Bernardič Uroš Bernardič Uroš 02:06,0 01:18,3
G 9 RIKELI (IT) KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Janez
O 3 TARS STARS KK Ljutomer Sagaj Janko Pozderec Igor Kasaško društvo EKIPA S.K.P.

7. dirka

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 9 DONINA KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:07,0 01:18,9
2 2 PLANET KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz Franko Alojz 02:07,2 01:19,0
3 3 ANINA SAXO KK Ljutomer Moleh Mario Nushol Mojca Nushol Janica 02:07,2 01:19,1
4 4 FLOTO KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko Kosi Alojz 02:07,3 01:19,1
5 1 PICKELL KK Ljutomer Kristl Primož Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 02:07,6 01:19,3
6 8 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:08,5 01:19,9
7 7 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Jože 02:08,6 01:20,0
G 5 ZU OM KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan
S 6 HELMUT (AT) KK Šentjernej Bučar Silvo Bučar Silvo Bučar Silvo

8.dirka

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 5 DESTINY AM (SE) KK Posavje Krško Mars Martin Mars Martin Mars Marjeta 02:47,7 01:19,8
2 4 VILLA JET (IT) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Gašper 02:49,2 01:20,6
3 2 BERRURIA GIN (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Tine Jagodic Tine 02:49,2 01:20,6
4 6 PELL KK Ljutomer Kristl Primož Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 02:49,5 01:20,0
5 8 UDAR'S (IT) KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive Dovžan Ive 02:49,6 01:20,0
6 3 RAMANDOLO RL (IT) KK Komenda Krelj Darja Krelj Darja Krelj Julija 02:50,0 01:20,9
7 1 DIZA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:54,6 01:23,1
G 7 LOS ANGELES KK Šentjernej Bratkovič Uroš Judež Jože Špela in Gašper Judež
G 9 AIN'T SHE PERFECT KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o.

9. dirka

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 5 AZALEE DE MAI (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž Rebol Drago 02:47,9 01:19,2
2 3 DAR LA NOTA (FR) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha JAN-M d.o.o. 02:48,0 01:20,0
3 6 ESTELLE DE LA DIVE (FR) KD Sl. Gorice Lenart Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:48,1 01:19,3
4 2 CARLINA BECO (FR) KK Šentjernej Jazbec Tjaša Jazbec Tjaša Jazbec Tjaša 02:49,0 01:20,5
G 4 FLAMME PRIOR (FR) KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o.
S 1 FARA PRIDE (FR) KK Komenda Žan Milan Müller Lučka Fonar d.o.o.

Odgovori